Zatrudniasz pracowników i szukasz wsparcia? 

Cieszymy się zatem, że trafiłeś na nasza stronę! Znajdziesz tutaj kompleksową ofertę, która pomoże Ci nie tylko rozwinąć skrzydła, lecz przede wszystkim skupić się na priorytetach. Zdajemy sobie sprawę z tego, ile energii i czasu pochłaniają przeróżne formalności. Pozwól zatem, że zajmiemy się nimi za Ciebie. Zaufaj nam, a znajdziemy elegancki garnitur szyty na miarę Twoich potrzeb. Zapoznaj się z naszymi działaniami i zdecyduj, w której płaszczyźnie mamy cię odciążyć. Gwarantujemy szybki i konkretny kontakt: my nie rzucamy słów na wiatr.

Kreowanie wizerunku

Wchodzisz na swój profil w mediach społecznościowych i nie do końca jesteś zadowolony z tego, co widzisz? Kolejny z trudem napisany tekst, niedoskonałe zdjęcie, grafika rodem z poprzedniej epoki? Doskonale to znamy i potrafimy temu zaradzić! Jeśli zależy Ci na konkretnych treściach i pokazaniu siebie jako specjalisty w danej dziedzinie, skontaktuj się z nami! Prowadzimy profile na Facebooku, LinkedInie i Instagramie, a ponadto możemy Ci także zaoferować profesjonalną sesję zdjęciową i stworzenie Twojej unikatowej marki.

kreowanie wizerunku obsługa social media jobijob
usługi badania rynku jobijob

Badania rynku

Od wielu lat działasz w branży, ale masz wrażenie, że stoisz w miejscu, podczas gdy inni mkną do przodu? A może dopiero rozwijasz swój biznes, lecz nie masz żadnego pomysłu na kierunek jego rozwoju? Zajmiemy się tym dla Ciebie! Przeszukamy sieć (i nie tylko!) pod kątem nowych trendów, znajdziemy nowe kierunki rozwoju i sprawimy, że nabierzesz wiatru w żagle, a zyski i rozpoznawalność marki poszybują w górę!

Marketing 

Przeglądasz oferty agencji marketingowych i nie rozumiesz co drugiego słowa? Wyrażenia i skrótowce brzmią obco, a Ty po prostu chcesz osiągać lepsze efekty, bez zagłębiania się w tajniki marketingu? Dobrze trafiłeś! Nie mamy ambicji, żeby zrobić z Ciebie mistrza marketingu, naszym celem jest jedynie by Twoja marka osiągnęła szczyt rozpoznawalności i uzyskała rangę rekina sprzedaży. Prostym językiem przedstawimy Ci naszą strategię. Marketingowy slang zostawiamy agentom, my mówimy takim językiem jak Ty, bo jesteś dla nas równorzędnym partnerem, z którym i dla którego chcemy stworzyć coś naprawdę wielkiego.

kreowanie wizerunku firmy i osoby jobijob
usługa optymalizacji procesów jobijob

Optymalizacja procesów

Masz wrażenie, że w Twojej firmie coś jest nie w porządku, ale nie potrafisz znaleźć źródła problemu? Wydajesz znacznie więcej, niż byś chciał, a i tak nie przynosi to efektu? Wiele firm boryka się z takimi problemami, a wystarczy sięgnąć po proste rozwiązanie polegające na optymalizacji procesów i zweryfikowaniu sposobu zarządzania. Łatwo się mówi, ale od czego zacząć? Na szczęście my wiemy, jak się do tego zabrać! Po zapoznaniu się z sytuacją pomożemy Ci zredukować koszty, zwiększyć produktywność pracowników i – przede wszystkim – podnieść satysfakcję klientów.

Obsługa procesów rekrutacyjnych

Kolejny pracownik odszedł po trzech miesiącach, a ten z potencjałem w ogóle nie pojawił się na rozmowie kwalifikacyjnej? Straciłeś cenne godziny na przeglądaniu setek CV, a wybrana osoba nie była jednak strzałem w dziesiątkę? Znajdziemy dla Ciebie idealnego (ok, prawie idealnego) pracownika, przejmiemy całą rekrutację, rzetelnie sprawdzimy historię zatrudnienia, referencje i wybierzemy dla Ciebie tych najlepszych spośród tłumu! Do Ciebie będzie należało ostatnie słowo, jeśli tylko wyrazisz taką chęć. Zaoszczędzony w ten sposób czas spożytkujesz w znacznie bardziej kreatywny sposób…

obsługa procesów rekrutacyjnych jobijob

A dodatkowo:

rejestracja spółki zagranicznej pomoc jobijob

rejestracja zagranicznych spółek

team building wyjazd integracyjny zagranica jobijob

team building i wyjazdy integracyjne w Polsce i zagranicą

wiedza i doświadczenie jobijob

wiedza, doświadczenie i fun

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zapraszamy do kontaktu! Nasze działania prowadzimy nie tylko na rynku polskim, lecz także zagranicą – głównie w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Jeśli jednak chcesz wejść na inne rynki, na pewno Ci w tym pomożemy!

 

Zachęcamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie publikujemy porady i ciekawostki z rynku pracy i nie tylko!