Chcesz urozmaicić swoją zawodową drogę?

Dobrze trafiłeś – prowadzimy kompleksowe doradztwo zawodowe! Nasza oferta skierowana jest do pracowników takich jak Ty – szukających swojej drogi i pragnących rozwinąć skrzydła pod okiem dobrych doradców. Być może zdarzyło Ci się kiedyś skorzystać z czyjejś rady, która pomogła Ci wejść na odpowiedni życiowy tor. Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju zawodowego jesteś, możesz zwrócić się do nas z prośbą o pomoc i konsultację. Zobacz, w czym możemy Ci pomóc:

Szukanie pracy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ofert pracy jest wiele, ale tak naprawdę trudno znaleźć taką, która w pełni będzie odpowiadać Twoim kwalifikacjom i zaspokoi Twoje potrzeby materialne. Dlatego też oferujemy Ci pomoc w poszukiwaniach wymarzonej posadki – po krótkiej analizie Twojego zawodowego profilu przejmiemy od Ciebie wszystkie zadania związane z procesem poszukiwania pracy. Sprawdzimy potencjalnego pracodawcę, opinie na jego temat oraz warunki zatrudnienia. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy stałej w swoim miejscu zamieszkania czy pracy tymczasowej zagranicą, możesz na nas liczyć!  

pomoc w szukaniu pracy jobijob
pomoc w napisaniu cv jobijob

Tworzenie CV, biogramów i innych pism

Słowa lubią niektórych ludzi i niektórzy ludzie lubią słowa, ale nie Ty… Tak bywa, ale – jak sam wiesz – bez nich się nie obędzie. Twoje CV wygląda mało reprezentacyjnie i nie wiesz, jak je poprawić tak, by było bardziej profesjonalne, a jednocześnie miłe dla oka? Pomożemy Ci rozwiązać ten problem! Nasi specjaliści od słów dobiorą je w taki sposób, aby zarówno krótki opis kwalifikacji w CV, jak i dłuższy biogram spełniały najwyższe standardy. Otrzymasz od nas kompleksową pomoc przy tworzeniu każdego rodzaju tekstu!

 Budowanie marki osobistej

Doradztwo zawodowe to także kreowanie Twojego wizerunku jako pracownika. Niekiedy zdarza się, że pracując przez kilka lat „na etacie”, wypadasz z obiegu i nagle konfrontujesz się z nowymi zasadami gry. Do budowania marki osobistej podchodzimy jak do ciągłego procesu. Tym samym dbamy o to, by wykreować Twój nowy wizerunek, by zaprezentować Ciebie jako specjalistę w danej branży i uczynić Twój profil pracownika bardziej wiarygodnym dla przyszłego pracodawcy. Skontaktuj się z nami,
a podpowiemy Ci wieloaspektowe rozwiązania, poprowadzimy Twoje profile w mediach społecznościowych
i zadbamy o Twój wizerunek. 

budowanie wizerunku pracownika jobijob
pomoc szukanie mieszkania zagranicą jobijob

Ubezpieczenia, mieszkanie, formalności zagranicą

Wywracasz swoje życie do góry nogami, decydując się na wyjazd za granicę – taka decyzja wymaga głębokiego przemyślenia i determinacji. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego pomożemy Ci nieco obniżyć poziom adrenaliny i odciążymy Cię, by sprawy organizacyjne nie zaprzątały niepotrzebnie Twojej głowy. Pomożemy Ci w znalezieniu mieszkania, dopełnimy formalności związanych z wszelkimi umowami, znajdziemy Ci najlepsze ubezpieczenie. Zadbamy o to, aby Twój transfer odbył się łagodnie, abyś wraz z rodziną poczuł się bezpiecznie w nowym miejscu.

A dodatkowo:

symulacja rozmowy kwalifikacyjnej jobijob

przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych (symulacje)

pomoc w wypełnieniu wniosku jobijob

wypełnianie wniosków i formularzy

wiedza i doświadczenie jobijob

wiedza, doświadczenie i fun

Zainteresował Cię temat doradztwa zawodowego? Zapraszamy do kontaktu! Nasze działania prowadzimy nie tylko na rynku polskim, lecz także zagranicą – głównie w Szwajcarii i w Wielkiej Brytanii. Jeśli jednak chcesz wejść na inne rynki,
na pewno Ci w tym pomożemy!

Zachęcamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie publikujemy porady i ciekawostki z rynku pracy i nie tylko!